درباره ما

خانهدرباره ما

تاریخچه شرکت

شرکت فنی مهندسی احمدی زر در سال 1394 توسط آقای مهندس کامران احمدی‌زر جهت ارائه خدمات فنی مهندسی و تعمیر تجهیزات تهویه مطبوع و سردخانه تأسیس شد. فعالیت و ارائه خدمات در این راستا ذهن خلاق و پویای مدیریت شرکت را قانع نمی‌ساخت. به همین دلیل سیبل هدف شرکت دست یافتن به درجات رفیع‌تر در زمینه نصب و راه‌اندازی و بومی ساختن این صنعت شد. با یاری خداوند و گرد آوردن مدیران و پرسنل متخصص و متعهد این شرکت توانسته است پروژه‌های متعددی در زمینه مشاوره، طراحی و ساخت سیستم‌های تهویه مطبوع و سردخانه با بالاترین کیفیت، دقت، سرعت و قیمت رقابتی به مشتریان خود ارائه دهد.

حوزه فعالیت‌های شرکت

شرکت فنی مهندسی احمدی‌زر با تأکید بر تخصص و تعهد به عنوان یک برند برتر و به نام صنعت تهویه مطبوع و سردخانه کشور با هدف ارزش آفرینی و جلب رضایت مشتریان شناخته می‌شود.شرکت فنی مهندسی احمدی‌زر با سابقه‌ی 26ساله در زمینه‌ی تولید و تأمین سیستم‌های تهویه مطبوع، برودت صنعتی، اجرای تأسیسات مکانیکی و تأمین تجهیزات سیستم‌های مربوطه و خدمات مشاوره فعالیت می‌کند. همچنین شرکت ما توانسته است با کسب تجربه و استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد در زمینه‌ی تولید تجهیزات نیز به پیشرفت عظیمی دست پیدا کند.حضور این شرکت در پروژه‌های نیروگاهی، نفت و پتروشیمی باعث گردیده است که محصولات شرکت در سطح بالایی از استانداردهای کیفی باشد.

شرکت فنی مهندسی احمدی‌زر متعهد به کیفیت، دانش و اخلاق حرفه‌ای

شرکت فنی مهندسی احمدی‌زر با تأکید بر تخصص و تعهد به عنوان یک برند برتر و به نام صنعت تهویه مطبوع و سردخانه کشور با هدف ارزش‌آفرینی و جلب رضایت مشتریان شناخته می‌شود.

oxin2

تیم ما

کامران احمدی‌زر

مدیر پروژه
مهندس1

محمد آهمند

طراح و ناظر پروژه
محمد22

رزگار ناصری

مدیر پروژه‌های نفت و گاز
رز

خدمات ما

چیلر

تولید، راه‌اندازی و تعمیر

شرکت فنی مهندسی احمدی‌زر چندین سال است که در زمینه‌ی تولید چیلر خوش درخشیده است. چیلرهای تولیدی این شرکت شامل چیلرهای تراکمی و جذبی که در انواع ظرفیت‌ها قابل تولید می‌باشد. علاوه بر این جهت راه‌اندازی چیلرها شرکت ما این کار را توسط متخصصین و تکنسین‌های کار بلد انجام می‌دهد و همچنین شرکت ما در زمینه‌ی تعمیر چیلر و سیستم‌های تبرید و سردخانه نیز توانسته است با ارائه‌ی راهکارهای دقیق و خط مشی مهندسی اقدام به بازگردانی سیستم‌های تهویه مطبوع و تعمیر چیلر به صورت اساسی نماید.

مشاهده بیشتر

هواساز، داکت اسپلیت و فن کویل

تولید، راه‌اندازی و تعمیر

شرکت فنی مهندسی احمدی‌زر با استفاده از دانش امروزی و تجربیات گذشته خود توانسته است تا در عرضه و فروش سیستم‌های تهویه بسیار موفق باشد. هواساز‌ها، فن‌کویل‌‌ها و داکت اسپلیت‌ها در انواع مدل و ظرفیت در این شرکت قابل تولید و عرضه می‌باشد.این شرکت علاوه بر تولید و فروش محصول شامل خدماتی همچون گارانتی تعویض، ارئه‌ی خدمات پس از فروش همراه اجرای صفر تا صد پروژه با ارائه‌ی مشاوره جهت انتخاب محصول مناسب است.

مشاهده بیشتر

آیس بانک

تولید، راه‌اندازی و تعمیر

شرکت فنی مهندسی احمدی‌زر در جهت صرفه جویی در مصرف انرژی و سرمایه و رفع نیازهای صنایع غذایی و تأسیساتی که نیاز به برودت دارند اقدام به طراحی آیس بانک نموده است. این شرکت توسط نیروهای متخصص و با تجربه در جهت راه‌اندازی، تعمیر و تست این سیستم قدم برداشته و آماده‌ی خدمت و پاسخگویی به یکایک شما کارفرمایان عزیز می‌باشد.

مشاهده بیشتر

استخر و جکوزی

طراحی، راه‌اندازی و تست

شرکت فنی مهندسی احمدی‌زر با بهره‌گیری از تخصص پرسنل خود و استفاده از تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته توانسته است در راه‌اندازی استخر و جکوزی و با طراحی‌های مدرن اطمینان خاطر شما عزیزان را به ارمغان آورد.تجربه‌ی چندین ساله‌ی شرکت ما در پروژه‌های کوچک و بزرگ سازه‌های آبی این اطمینان را ایجاد کرده است که پروژه‌های خود را با مناسب‌ترین قیمت و کیفیت تحویل بگیرید.مهندسین مشاور شرکت فنی مهندسی احمدی‌زر از زمان شروع پروژه در کنار سایر مهندسین حضور داشته و کمک می‌کنند تا با راهنمایی‌های اصولی و طراحی نقشه اجرای استخر و جکوزی، از وارد شدن زیان‌های مالی به کارفرمایان جلوگیری شود.

مشاهده بیشتر

سردخانه

طراحی، راه‌اندازی و تعمیر

شرکت فنی مهندسی احمدی‌زر با هدف ارائه‌ی خدمات مشاوره سرمایه گذاری و مشاوره‌ی صنعتی به کارفرمایان تأسیس گردیده است.راه‌اندازی، تعمیر و تست انواع سردخانه‌ها (صنعتی، لبنیات، گوشت و مرغ و میوه و سبزیجات) تخصص ماست. ما می‌توانیم انواع سردخانه‌ها را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن راه‌اندازی کنیم. این راه‌اندازی‌ها با توجه به نیاز مشتری صورت گرفته تا از بالاترین سطح ممکن کیفیت و رضایت کارفرمایان عزیز اطمینان حاصل کنیم.

مشاهده بیشتر

موتورخانه

طراحی، راه‌اندازی و تعمیر

راه‌اندازی موتورخانه یعنی هنگام طراحی و ساخت ساختمان تمامی تجهیزات تأسیساتی از جمله سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی به یک فضا که موتورخانه نام دارد منتقل شده تا هم جای کمتری در فضای داخلی واحدها بگیرد و هم کنترل و تعمیر آن آسان‌تر باشد. استفاده از خدمات نصب و راه‌اندازی موتورخانه به دلیل اهمیت نصب اصولی این سیستم گرمایشی مسئله‌ی بسیار مهم و حساس بوده و حتماً باید توسط نیروهای متخصص و با تجربه انجام شود. شرکت فنی مهندسی احمدی‌زر چندین سال است که در کلیه رشته‌های مرتبط با تأسیسات ساختمانی و به صورت خاص در نصب موتورخانه، عیب‌یابی موتورخانه و تعمیر آن فعالیت می‌کند.

مشاهده بیشتر
0
پروژه نفت وگاز
0
پروژه پتروشیمی
0
پروژه نیروگاهی
0
پروژه ساختمانی